Озеро лебедине станція метро позняки

Вітаю шановні друзі.

Сьогоднішня замітка буде про озеро лебедине яке розташоване на поблизу станції метро позняки. 30 вересня відбулося прибирання цього озера мешканцями навколишніх будинків, в якому я також приймав участь. Ось силка на сторінку в фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/1380422852202255/?ref_notif_type=plan_mall_activity&source=1

Нажаль за одне прибирання не вдалося повністю відчистити берез озера, але я чподіваюся що 12 квітня коли буде загальне прибирання по всій Україні його таки прибируть. Хотів зазначити лише те що берег озера дуже сильно страждає від безпритульних які влаштували на березі озера собі кубло, а також праціників адміністративних будинків, які розташовані поруч з озером. Тому що на берез озера я знайшов не один розбитий на шматки дісплей для комп’ютера. Який доречі містить в собі ртуть. І про що тільки міркують ті люди які це роблять, адже на березі цього озера гуляє дуже багато родин з дітьми. Ще я помітив дуже багато битого скла, хотів звернути на це мешканців прилеглих будинків, будьте пильні під час прогулянки з дітьми на березі цього озера.

Нажаль бульше фоток викоасти не можу у мене закіньчилося вільне місце на диску blox.ua. Ось вам силка на інший ресурс де я їх виклав.

http://ersanit.io.ua/album