Дарниця , зелена зона між вулицею Курнатовського та проспектом Алішера Навої.

Нещодавно я натрапив на один комент мешканця дарниці на сторінці спільноти чисте місто. Він просив влаштувати прибирання в зеленій зоні між вулицями які я зазначив в назві замітки. Він повідомляв про те що в лісовій смузі велике накопичення сміття. Я вирішив особисто перевірити чи так це насправді. Виявилося що це не перебільшення, крім сміття я натрапив на залишки будівельних матеріалів які залишилися після ремонтів. Отже знову кияни замість того щоб берегти місця для відпочинку, вониж їх знищують власними руками. Дуже багато дерев які впали від того що прогнили з середини. По вулиці Братиславська 9а, розташована стоянка, поруч з нею шиномонтаж. Водії замість того щоб викидати пляшки з під мастила в контейнери викидають їх за територію стоянки, на що власники стоянки взагалі не звертають уваги.

Корисна інформація для кмян. Києв має в своєму розпорядженні Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища, в їх обов’язки входить прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ. Хто не вірить ознайомтесь з законом про благоустрій населених пунктів.Якщо у вас є бажання та час залишити заявку та прослідкувати її виконання, заходьте на ось цей сайт http://map.1551.gov.ua/ та залишайте інформацію про несанкціоноване сміттєзвалище. Вони зобов’язані прибрати його найближчим часом. А тепер світлини сміття яке залишили після себе кияни.

Все що вас врятує це загальне прибирання http://letsdoit.org.ua/ Якщо ви вирішете прибрати, то вам потрібно буде знайти координатора вашого району, і попросити в нього допомоги з замовлення вантажівки для прибирання цього всього лайна.