Добрий день друзі.

Нарешті виконую обіцянку та створюю замітку про парк дружби народів. Нажаль парк не такий охайний як я сподівався, але і не такий жахливий як могло би бути. Як мені пояснив представник зеленої хвилі з яким я познайомився під час фотографування парку. При відновлювальних роботах, парк поділили на дві частини. Перша частина відновленна, але трохи спаплюжена киянами та гостями столі, на оновлення другої коштів не вистачило. Отже переходжу одразу до недоліків. Відсутність освітлення в другій частині. Також там розташувалася не добудована будівля, поруч з якою є яма яка накрита залізобетонною плитою. А в цій плиті є отвори які колись закривали люки, нажаль зараз вони відсутні. Тому ці отвори становлять небезпеку для громадян. Оскільки вбиральні зачинені на зимовий період, то кияни ходять сцяти куди попало, ця будівля якраз і привертає цим увагу, що сходити до вітру там найзручніше, і якщо людина заходить зробити це в темряві, вона може впасти в дуже глибоку яму, якщо не помітить не чим не закритий отвір. А це може бути ваша дитина(. На жаль не всі лавки оснащені урнами. А в не відновленній частині вони взагалі відсутні, так само як і освітлення. На берегах озер, валяється сміття та подрібнений пінопласт. Не всюди встановленні блокіратори, тому деяки водії вїзжають на територію парку і паркуються прямо на газонах. В неприбраній частині парку багато місць де кияни палили багатя та смажили шашлики а потім після себе не прибрали. Поруч з недобудованим будинком хтось влаштував сміттєзвалище будівельних матеріалів. Якась падлюка розбилашибки в вбиральнях. На території парку розташований двоповерховий будінок, який постраждав від пожежі, навколо нього безліч згорівших речей, а в середині оселилися безпритульні. Переходивши через місток  я помітив що дві урни кинули в озеро, але вони не пробили кригу, так і залишилися стирчати в ній. У віддаленій частині парку багато доріжок недороблені, або вже частково зруйновані.

Ось так працює нічне освітлення в невідреставрованій частині парку:

 

 

Насолоджуйтесь кияни, це все ви створили власними руками))))

 

 

 

Метро Дарниця, ур. Вовча Гора

Добрий день шановні друзі.

Ця замітка буде про невеликий клаптик зеленої зони який розташований між вулицями Андрія Малишко та Попудренко. Якщо ви звернете увагу на мапу, то ви помітете що це не парк, навіть не сквер, а просто ділянка зеленої зони. Прогулюючись цією ділянкою я помітив велику кількість матерів з дітьми, або цілі родини з дитячими візочками. Отже поруч цієї ділянки розташоване метро Даринця, а як ви вже знаєте де метро там і місця несанкціонованої торгівлі. А там де несанкціонована торгівля завжди безліч сміття. Метро дарницю нажаль не оминула така доля. На самому початку урочища розташувалися виходи з метро, навколо виходів з метро всю територію, яка колись складалася з доріжок та клум тепер займають мафи. По-перше із-за них неможливо пройти так що незачепити когось плечем, по-друге власники мафів ніколи не встановлюють поруч зі своїми будами урни для сміття, по-третє самі ці буди встановлені на клумбах що вже є порушенням законодавства з благоустрою. Отже Дарниця це СВИНАРНИК, якщо у когось виникло бажання спростувати це твердження, прошу це зробити в коментарях. Отже знову кияни замість того щоб звертатися зі скаргами в київську службу по благоустрою києва, вони промовчали і втратили частину зони для відпочинку, яка крім всього іншого зарана сміттям, по якому до речі ми ходимо. Найгірше для мене було те що коли я фотографував, всі витріщалися на мене, а в кінці до мене підійшло троє і почали погрожувати, якщо я не припиню фотографувати то вони засунуть мені фотоапарат в одне місце. І це мені кияну, який виріс в цьому місті та сплачує з своєї заробітної плати податки в київський бюджет податки, перший раз я пошкодував що не маю зброї. Чрму вони мені погрожували, це очевидно, більшість мафів встановлені з порушенням правил, крім цього було порушення в 20 м зоні від виходу з метро не повинно знаходитися жодних мафів, наметів або інших споруд які ускладнюють вихід із метро. крім цього в цих мафах здебільшого продається або шкідлива для здоров’я їжа, або цигарки разом з алкогольними напоями, то про яку здорову націю тут може їти мова??????????????. Тепер розглянемо частину урочища яка пролягає в напрямку ст. метро Чернігівська. Вона наче й прибраніша, але всеодно через кожних два метри сміття, лавки не знищені але пошкоджені. Хоча деякі знищені. А в одному місці, я знайшов колектор без люка, навколо колектора розкидані пляшки та безліч куп людського лайна. Доречі вбиральння знаходиться лише поруч з метро, і зачиняється вона о 21.00. А в макдональдс сходити посрати всім ліньки. Хотів ще додати що освітлення взагалі відсутнє, паркують авто водії падлюки прямісінько на клумбах, хоча місця для паркування вистачає на прилеглих вулицях. В деяких місцях на землі залишині слідити якогось тяжкого автомобіля або вантажівки, крім цього це падло яке їздило на авто по зеленій території перетворило деякі доріжки в багнюку та попсувало грунт. Отже все як завжди самі засрали, самі і прибирати будете. Як повчає нас приказка прибрано не там де прибирають, а там де не смітять.

З приводу мафів. Порада, якщо ви бачете що у вас під будинком починають встановлювати маф. По-перше ви повинні зателефонувати в міліцію і повідомити їх про це. По-друге відразу телефонуйте в цілодобову деспетчерську службу міського благоустрою і попереджайте їх 489 36 06.

Ось силка на офіційний сайт міського благоустрою.

http://www.gukbm.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=60&Itemid=54

Найближчим часом буде замітка про парк Перемога не пропустіть.

Дякую за увагу.

 

Відрадний парк \ НАУ

Добрий день.

Ця замітка буде присвячена відрадному парку.Сам по собі парк в доглянутому стані, освітлення майже всюді працює, також присутня громадська вбиральння. Хіба частина яка межує з мамаєвою слободою закидана сміттям та одноразовими шприцами. Крім цього в цьому місці парку знищили усі ліхтарі, виходить що борщагівка як була районом наркоманів, так ним і залишилася. Ще одна дрібниця на яку я звернув увагу, це те що парк колись був більшим за розміром. Та частина де зараз розташована мамаєва слобода, це також була частина парку. Захоплення циєї частини розпочалося ще 2006 року. Саме в цьому році я з друзями завітали в парк святкувати день народження, і саме тоді я помітив що в тій частині будували якісь дерев’яні будинки. І ось відвідавши його в 2013 році я був вражений яку велику частину загарбала ця слобода. Крім цього від цієї слободи протягнута труба, з якої повинно щось витікати в отвір, в який постійно зливається вода з озера. Мені чомусь підкажує досвід що це каналізація, а якщо каналізація то чому не змусили цей заклад прибрати цю трубу?? Я впевнений що це відбулося на незаконих підставах, а мешканці цього району як завжди язики позасовували в задниці, і промовчали тоді коли це відбувалося. Крім цих недоліків парк доглянутий, цікаво чи надовго.

Хотів ще декілька слів додати про НАУ, оскільки він межує з парком. НАУ має дуже велий спортивний комплекс. Але оглянувши детально цей комплекс я зрозумів що він в такому ж стані, як стадіон ЦСК. Плитка на трибунах відпадає, тому близько під будівлею ходити небезпечно, між лавками сміття, зливні колектори в багатьох місцях не закриті решіткою, отже з дітьми гуляти небезпечно. Блукаючи нау я знайшов велику купу старих телевізорів славутич, які замість того щоб віддати на утилізацію скидали на купу. Під деякими корпусами залишилося купи сміття після ремонту. Світло пряцює місмцями, майданчики для футболу не мають спеціального покриття, зараз там багнюка, паркан яким обгороджений майданчик має дірки в багатьох місцях, на майданчиках для баскетболу відсутні кільця, неподалік цих майданчиків купа сміття між деревами. На території комплексу розташувалася недобудована будівля басейну, яка має жахливий вигляд. Але найцікавіше не це, а те що поруч з випробовувальною турбіною адміністрація дозволила збудувати багатоповерховий житловий будинок. Крім цього посеред комплексу для відпочинку розміщений плакат, що підприємство Житлоінвестбуд та солом’янська районна адміністрація розпочнуть створення нового спорткомплексу. А насправді виходить так що будинок будується, а комплекса як небуло так і немає. От лише одне цікавить хто та як дозволив будівництво на території навчального закладу??

,

Дякую за увагу.

ВДНХ забуте медичне обладнання.

Добрий день.

В минулій статті я описував виставковий центр ВДНХ, але в замітці я не звернув вашу увагу на одне месце яке мене дуже зацікавило. Це місце я вирішив висвітлити окремою заміткою. Приміщення розташоване поруч з корпусом №19. Будівля використовувалась як тимчасовий склад, як свідчить напис ця будівля належить НК «Експоцентр Україна». Але нажаль в цій будівлі зруйнувався дах. Крім цього будівлю ніхто не охороняє, і тому в середину може потрапити будь хто. Чим скористаимя безпритульні, і влаштували там тимчасовий притулок. А тепер найцікавіше, всередині цієї будівлі знаходиться медичне обладнання яке не охороняється. В стіні яка праворуч бід брами вибито два великих листка, тепер замість них там великий отвір. Ретельно дослідивши ці речі я визначив що серед них знаходяться Чесшкі ліжка з тумбочками за 9 тис. грн, крісла каталки, ходунки різного варіанту, жгути, якийсь розчин в 5 літрових пляшках, кошики для переноски різних медичних приладів, або ліків. За моїми підрахунками загальна вартість товару який там знаходиться приблизно 100 тис грн. І якраз нещодавно я потрапив в лікарню і пролежав там 2 тижні. Побачивши все це одладнання яке просто гниє, я згадав що ліжка в відділенні якому я лежав були в жахливому станні. Тому я прошу всіх не байдужих хто може вплину на адміністрацію експоцентра щоб вони звернули на це увагу, та якщо є можливість забезпечили належне зберігання цьому майну, або розібралися чому воно ще досі лежить і не використовується за призначенням. Тому що на мої дзвінки вони не звертають уваги та відмовляються розмовляти з приводу цього. Звертався в періодичні друковані видання

 

 

Дякую за увагу.