Стічна система міста Київ

Декілька слів про стічну систему Києва. Прогулюючись по місту Києв, я помітив що більшість колекторів куди повинна стікати вода під час зливи забита або сміттям і піском. До речі нещодавно під час зливи я намагався переплигнути потік який розширився на пів вулиці. Але виявилося що з мене кепський плигун. Як результат, я тричі потрапляв в воду. От вам і результат сумлінного виконання своєї роботи нашою києвською міською адміністрацією.

Річка яка протікає під лисою горою ( Столичне щосе )

Досліджую лису гору я помітив річку, яка частково протікає під землею. А часково виходить на зовні. Нажаль ця річка в жахливому стані. Особливо те місце де вона протікає під мостом ( Столичне щосе ). Коли я робив світлини, я усвідомим те що при підвищенні рівня води це лайно обов’язково потрапить в Дніпро. І всі до цього байдуже. Яка ж всетаки людина лиха по відношинню до навколишнього середовища.

Лиса гора

Вітаю друзі.

Сьогодні я викладу світлини з приводу того яка засрана лиса гора. Обстеживши майже всю лису гору, я натрапив на безліч класних місць для катання на велосипеді. Крім цього я натрапив на просторі галявини де зручно влаштовувати пікнікі з друзями. Або не зрузями, а наприклад з коханою дівчиною. Але ця місцевість нажаль страждає так само як і парк дружби народів. Від постійної присутності людей. Всі ці місця, про які я згадував активно використовуються киянами. Які замість того щоб прибирати після семе своє сміття залишають його там де вони були. На яке я зараз спробую звернути вашу увагу світлинами, які я нещодавно зробив.

Тож не соромтеся і прибирайте після себе сміття. Тому що після вас туди може завітати ще хтось.