Парк «Дружби народів»

Вітаю друзі.

Минулих вихідних занесло мене в парк дружби народів. По перще тому що в цьому парку радіо Люкс влаштовувало прибирання, по друге він дуже великий і є багато доступів до берега дніпра. Де зручно влаштовувати пікнікі. Вирішив я перевірити як кияни прибирають місця де вони відпочивали. Виявилося парк в жалюгідному стані. На всіх галявинах які виходять на берег дніпра сміття цілі купи. Навіть не зважаючи на те що багато киян туди дістаються на власних авто, їм всеодно ліньки завантажити сміття яке утворилося після їх відпочинку у авто і вивезти до найближчого смітника. Замість цього хтось повикопував ями в які скидають все сміття. Нажаль парк дружби народів так само страждає від діяльності людського дозвілля. На мою думку в цьому винні алкогольні напої. Тому що після певної кількості вжитого алкоголю люди забуває про будь які норми поведінки. І замість того щоб забрати сміття з собою просто залишає де попало. Підтвердження цьому наявність великої кількості пляшок. Крім цього засирати цю місцевість допомагає тання снгу та вимивання на берег тіх же пляшок. Нижче я наведу приклад де крім вимитої рослинності, на березі опинилася велика кількість пляшок. Попереджаю відразу я не встигнув обстежити весь парк, а лише його західну частину. але і цього вистачило, щоб зрозуміти як він постраждав від відпочиваючих. Нажаль знову кияни підтверджують те що вони справжні покидьки в ставленні до навколишнього середовища. Гадаю я достатньо звернув увагу на те що цей парк перетворюється не на зову відпочинку, а на помийницю. Або хоча б змусив вас замислитись над цим.

А тепер я хочу висловити своє бачення виправлення ситуації на краще. Зосередити зусилля і влаштувати прибирання цього сміття силами всіх не байдужих мешканців міста.

  • Для цього я планую визначити дату прибирання парку 20 вересня.
  • Створити групу в контакті і залучити як омога більше людей за допомогою цього ресурсу.
  • Створити на форумах шанувальників велопрогулянок теми, де буде розповсюджуватись інформацію про намір влаштувати прибирання. Та можливість прийняття участі в прибиранні всіх шанувальників цього парку. 
  • Також зосереджу увагу на форумах екологічних порталів.
  • Якщо до 14 вересня набереться потрібна кількість охочіх. То після цього зосереджу увагу на те щоб домовитися з адміністрацією району на дозвіл проведеня заходу, та допомогу з їхнього боку.
  • Наступне, потрібно домовитися з підприємством яке може забрати сміття. Пригадую при проведенні акції «зробимо Україну чистою», нам допомогло підприємство Укрекоресурси, сподіваюся і цього разу на їх допомогу. Але потрібно було відразу сортувати сміття, гадаю це буде не складно робити одразу на місці.
  • Кому вже зараз закортіло допомогти в прибиранні, залишайте коментар на кшталт «підтримую».

Це те що я планую виконати, чому 20 вересня. Тому що з 9 вересня у мене розпочинається відпустка. Під час неї я зможу зосередити сили на реалізацію цього проекту.

А тепер я представляю вашій увазі світлини, які засвідчують срач який залишили після себе

 

Дякую за увагу.

 

 

Дитячі табори ( Пуща Водиця )

Вітаю всіх шановне панство. Закортіло мені дослідити колишні дитячі табори які вже тривалий час не використовуються за призначенням. А слугують прихистком для безпритульних.

 

Вам сподобалось??? Дві маленькі прямокутні ділянкі. Які засрані як зовні, так і всередині. З куп сміття під парканим, можна припустити що мешканьці Пущі не цураються викидати сюди сміття.

Дякую за увагу.

Парк Пуща-Водиця

 

Нещодавно завітали в парк Пуща-Водиця. Пройшовшись його околицями я переконався що це не парк, а помийка. Чому, запитаєте ви. Замість відповіді я вам продемонструю елюстрації.

 

Охайно, дідька лисого) Поруч з першим озером встановлено кілька дерев’яних контейнерів. Тому ті хто поруч відпочиває, роблять над собою зусилля, і відносять сміття до них. Хоча коли ми прийшли в парк, вони вже були переповнені, і сміття валялося навколо них. Яке вітер з часом розносить по всій околиці. А далі, де починається довге та неглибоке озеро, вони відсутні. Там якраз було найбільше сміття. Але деякі світлини робилися за 20 метрів від контейнерів. Отже їх присутність не зменшує кількість сміття((( Крім цього громадська вбиральння яке розташована на початку парку, як завжди зачинена. Ще один цікавий факт, перше озеро в якому всі купаються, утворюється від маленького джерела. Це джерело утворюється під центром для відпочинку, який має назву «Пуща велнес-центр». Цей заклад для відпочинку займає досить велику територію. Отже вони мають дуже багато клумб. Траву яку вони скошують з ціх клумб, ці покидьки скидають в яр де протікає струмок. Від якого утворюється низках озер. Кількість тієї трави вже перевалила за вантажівку, крім того та купа трави смердить і не так швидко перегниває як би хотілося адміністрації закладу.

Ну що, тепер вам подобається парк?? Цікаво скільки він ще протримаєть, якщо його нівечать від початку до кінця. Мені лише одне цікаво, куди дивиться ця клята адміністрація, її що повилазило??? Для активістів Пищі Водиці та всіх не байдужих тепер є над чим замислитися. Якщо у когось виникло бажання зробити загальне прибирання, звертайтеся допоможу чим зможу.

Дякую за увагу.