Кінострічка «Дом»

Нещодавно переглянув ось цю кінострічку. http://www.youtube.com/watch?v=IjTFFI4xTQE Мене вона змусила замислитися. А ще я зрозумів, чому ми не помічаємо негативні зміни в навколишньому середовищі. На мою думку це пов’язана з тим що дивлячись перед собою ми бачимо лише частину, а щоб помітити світові змінити, потрібно піднятися в повітря. Лише зміна кута огляду, на одну й туж саму проблему. Допоможе усвідомити яке нищивні наслідкі несе людська діяльність. 

 

Дякую за увагу.

 

Майданчик між Андрющенко та Маршала Рибалка

Між вулицями Андрющенко та Маршала Рибалко знаходиться чотирикутний майданчик, який обгороджений парканом. Він привернув мою увагу і я вирішив перевірити а що там за парканом.

Між

Дивлячись на цю засраність, я починаю змінювати свою точку зору з приводу забудови будь якого вільного місця. Найкращий варіант, якби на цьому майданчику зробили сквер.  Але знаючи Київську міську адміністрацію, навряд чи це коли небудь здійсниться. Тож хай хочаб будинок збудують щоб позбутися цього смітника та домівкі для безпритульних.

Дякую за увагу.

Свинюшник поруч з річкою либідь ( на розі вул. борщагівська та повітрофлотський проспект ) )

Якщо ви будете рухатися в напрямку Севастопольської площі, рухаючись з вул. чорновола. Ви будете проїжджати повз міст який розташований над коліями. Паралельно з ним пролягає теплотраса. Вона прихована в деревах. Але якщо спуститися в ті дерева то ви побачите там справжній свинюшник, який я хотів би продемонструвати і вам.

Дякую за увагу.

Фонтан поруч з Будинком мистецтв, Український будинок

Крім того що він в жалюгідному стані, він ще представляє загрозу для киян та туристів.

Врятуйте тракторець))

Нещодавно вештаючись вулицями я випадково натрапив на трактор. Зовні трактор був новий. Протягом кількох років він знаходиться на подвір’ї одного з будинків. На жаль за той час, який він простояв без діяльності, в нього вкрали акумулятор. Крім цього, в задній частині безпритульні зробили собі кубло. В той час як я фотографував, через отвір в паркані, який знаходиться поруч з’явився безпритульний. Найбильше мені сподобалась його відповідь на запитання чи це його трактор, він впевнено відповів що його)). Він мені розповів що трактор стоїть тут вже два роки. Забули його після того як прибрали сніг. Дивлячись на його теперішній стан, мені огортає смуток. Цей тракторець є яскравим прикладом як ми ставимося до всього що в нас є. А потім коли випадає сніг у нас не вистачає техніки. Коли потрібно викопати або закопати яму, нічім. Все починається з маленького тракторця а закінчується великими державними підприємствами. Авжеж навіщо дбати про нього, воно є державним. А про державне майно повинна дбати держава. Але всі забули що держава складається з громадян. Отже ми всі повині дбати про те що належить всім  намодночасно. І замість того щоб допомагати дбати про те що ми вже маємо. Простіше щось вкрасти поки той хто повинен слідкувати за цим, не встигає це робити. Тому що він один, а майна багато. І воно розпорошене по всій Україні. Продати це нишком тишком, а після цього нарікати на те що не догледіли. Або ще гірше, звинувачувати інших щоб ніхто не помітив що саме ви це вкрали, або ваш родич. Отже тракторець, це яскравий приклад нашого ставлення до України як держави. Дореці помітив закономірність, якщо державний службовець краде то він злодій. Але якщо від цього що він краде його родина забезпечена, він автоматично стає годувальником родини. Можливо ваші батьки саме так здобули статки. Розпитайте в них як саме вони досягли того що в ніх є. Якщо їм нічого приховувати, вони вам все докладно пояснять. А якщо ні, тоді вирішувати вам. Але враховуйте те що, такі як я не промовчать. Отож начувайтеся, коли небудь про правду дізнаються усі. А я в свою чергу спробую дізнатися чий це трактор, і нагадати про його існування.

 Тракторець стоїть на вул. Володимирська 89. Номер не точний.

Дякую за увагу.