Утилізація люмінесцентних ламп від населення в Києві

Добрий день шановні друзі).

Хочу поділитися з вами дуже корисною інформацією. Майже всі міські машканці використовують енерго зберігаючі лампи. І як я зрозумів, у багатьох вже давно виникло запитання, що з ними робити коли вони вичерпали свій термін придатності. Нарешті в Києві є місце куди будь хто бажаючий може принести свої відпрацьовані лампи.

Це місце знаходиться за адресою м.Київ, вул. Жилянська 26-а ( вхід з вулиці Антоновича 34-а ) тел. 289-70-13. Керівник служби Діденко Володимир Іванович.

Також додаю ссилку з іншою корисною інформацією http://ecosfera.com.ua/?p=503

Я особисто приніс їм 10 шт. І в подальшому збираюся приносити ще. Спілкуючись з різними людьми я неодноразово чув що у кожного є їх невелика кількість. Отже вперед, приносьте і здавайте на утилізацію. Попереджаю відразу, це безкоштовно. Хочу ще попросити у всіх не байдужих до стану навколишнього середовища. Розповсюджуйте цю інформацію в соціальних мережах, серед своїх друзів та близьких вам людей.

Нещодавно здав 43 енергозберігаючі лампи за зазначеною вище адресою. Вирішив з приводу цього надрукувати маленький звіт.

Зібрав я їх в коробку і поніс за вказаною адресою вище. Ось такий має вигляд брама оперативно рятувальної служби.

А ось це будинок в якому розташувалася рятувальна служба:

Лампи, батарейки, термометри. Потрібно залишати на другому поверсі. Якого черговий відсутній то перед дверима знаходиться коробка де ви можете залишити все те що ви принесли.

На останок хочу хочу зазначити що оперативно рятувальна служба знаходиться в жалюгідному стані.

Більша частина рухомого складу непридатна для використання. Саму будівлю витісняє поряд розташоване будівництво. Поспілкувавшись з керівником служби Діденко Володимиром Івановичем я дізнався що офіційно їх діяльність заборонена, тому що офіційно цим займатися дозволено лише державній службі з надзвичайних ситуацій. Як він мені поясним в минулому вони були забезпечені не гірше ніж ДСНС. Мали власні філії в кожному обласному центрі. Утримували власні команди рятувальників, водолазів. Мали великий за чисельністю рухомий склад. Але як завжди втрутилась держава, заборонивши такий вид діяльності без ліцензії. Яку їм доречі так і не видають, хоча вони мали все для того щоб її отримати. Після цього багато працівників позвільнялося. Багато чого довелося розпродати. А з тим що залишилося вони вже наврядче когось врятують. Дивлячись в якому стані знаходиться їх господарство, я вважаю їм самім не довго залишилося до повного закриття. Перевіряв чи СНС України запроваджує такі акції, як наприклад збір малих енергозберігаючих ламп від населення, на жаль ні. хочу звернути увагу всіх не байдужих, зверніть на це увагу. І якщо у вас є можливість хоч якось допомогти їм не зволікайте. Або якщо є можливість змусити СНС України приймати лампи і батарейки від населення. Якщо ця служба не зважаючи на той стан в якому вони знаходяться це робить, то державній службі це 100% під силу. Доречі батарейки вони відправляють в м.Львів, на підприємство аргентум. Куди лампи відправляють вже не пам’ятаю, але пізніше запитаю і обов’язково напишу.

Сьогодні ознайомився з Законом України про аварійно-рятувальні служби. Згідно статті 4: Основні принципи державної політики щодо діяльності аварійно-рятувальних служб.

Ось один з абзаців статті: координація     діяльності     та     державної     підтримки аварійно-рятувальних служб усіх форм власності. Цікаво чому ж вони в такій жопі. З цим потрібно розібратися.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1281-14

Керівнику служби Діденку Володимиру Івановичу хотів побажати щоб він і надалі не втрачав надії. Не всім ще українцям байдуже що коїться навколо ніх. Як я йому і обіцяв, буду докладати всіх зусиль щоб привернути увагу до їх ситуації.

 Дякую за увагу шановне панство.

 

 

Утилізація люмінесцентних ламп від населення в Києві: 1 комментарий

  1. Компанія «Т.К.» приймає на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи та інші ртурьомісткі предмети для утилізації ekotk.com.ua/

Обсуждение закрыто.